Hajnówka - Niezależny Portal Internetowy

W ramie i poza ram±

Kultura i sztuka / Cos dla duszy
Data: 31 PaL 2006 - 11:42
czym dla Ciebie jest sztuka.....
Trzeba było jedynie trochę woli, chęci by wzi±ć udział w sobotnich warsztatach "W ramie i poza ram±" prowadzonych przez "instruktorów" Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, które odbyły się 28 paĽdziernika 2006 w Muzeum Białoruskim w Hajnówce.


Wystarczyło kilka chwil warsztatowych by uczestników zbombardowały twórcze pomysły....obserwowałem dokładnie, tak było:)
uczestnicy musieli zerkn±ć gdzies w gł±b siebie, pogrzebać w sercu,głowie i ... i pomysleć w skupieniu by za chwilę zwizualizować swe mysli, np. przy pomocy różnej grubosci i koloru sznurka, o przepraszam i kleju.W efekcie powstawały obrazy smieszne, mroczne, głębokie i może jeszcze inne, wszystkie z pewnosci± dawały ogrom radosci ich twórcom, widzów zas wpędzały w zadumę....dostarczały estetycznych wrażeń..i tematów do żartów.
Czasami był gwar, szum i trzask tasmy klej±cej, a czasami zupełna cisza, i trzeba było sprawdzić czy warsztaty aby jeszcze trwaj±...jako że byłem jedynie obserwatorem warsztatów.
Przedsięwzięcie obejmowało kilka różnych działań, prowadzonych min. przez Jarosława Perszkę.
Całosć zwieńczyła multimedialna relacja z innych podobnych poczynań w Warszawie czy w Supraslu. Organizatorzy warsztatów - "obcowania ze sztuk±"
nie wykluczyli zorganizowania podobnych przedsięwzięć w Hajnówce w przyszłosci...
/TTi/Artykul ze strony Hajnówka - Niezależny Portal Internetowy
http://trespol.hajnowka.com.pl/

Adres WWW tego artykulu to:
http://trespol.hajnowka.com.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=650

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 401